Добре дошъл, Александър! Александра Димитрова от музикалното и красиво дуо “Алекс и Влади” вече гушка момченце! На 20 юни се е родил нейният син, в болница “Шейново”.
“Най-красивият момент в живота ми не беше сцена, концерт или прожектор. Беше тази болнична стая. Тук за първи път те прегърнах. Тук разбрах какво означава една любов да промени целия ти свят само за миг. На 20.06.2026 г. се роди нашият Александър. 3 875 г. 51 см. А аз се родих като майка. Добре дошъл, любов моя! Оттук нататък всяка моя стъпка ще бъде с мисъл за теб. Обичаме те безкрайно. Благодаря на моята АГ @marzenapanov, която е с мен повече от 12г. за грижите, търпението и професионализма, заедно с целия ѝ екип от болница Шейново!”, сподели щастливата майка в социалните мрежи.
Пожелаваме на семейството здраве и безкрайни радостни мигове!
Ако ви предстои скоро да ставате майка - имаме над 30 000 статии, които могат да ви бъдат полезни, а всеки месец в София организираме Училища за родители на живо. Следващата ни среща е след седмица - 3 юли - в Парк Център мол. Повече за събитието - тук.